Kolik si s Vámi mohu měsíčně vydělat peněz sázením? Aneb odpověď na nejčastější dotaz našich klientů!

Publikováno: 14.09.2018 13:33

I přesto, že je na našich stránkách k nalezení kalkulačka zisku, která našim návštěvníkům po zadání několika základních údajů ukáže na základě jistých historických dat odhad zisku, kterého by s námi mohli pravidelně dosáhnout, nebo třeba i historie tipů, podle které si lze možné zisky relativně snadno odhadnout, stále se nám množí otázky, kolik že to s námi vlastně nový klient může vydělat peněz.

Na takovou otázku samozřejmě nelze odpovědět jednou větou, neboť u každého se může měsíční zisk mírně lišit. V tomto velmi krátkém článku se pokusíme vysvětlit, jak si co nejpřesněji odhadnout svůj měsíční zisk pomocí našich služeb, na čem tento zisk záleží a jak může každý z našich návštěvníků začít vydělávat sázením. Aby článek nikoho nenudil, pokusíme se ho udržet krátký - ideálně do 3-4 minut čtení :). 

Jak naši klienti vydělávají? 

Pokud tento článek čte někdo nový, kdo není s charakterem námi poskytovaných služeb seznámen, v krátkosti se představíme. Pomáháme lidem živit se sledováním sportu, resp. sázením na něj dle našich analýz a doporučení, tak by šla v krátkosti popsat naše činnost. Díky několikaletým zkušenostem se sázením a díky komplexnímu týmu zkušených sportovců a sázkařů jsme schopni pomocí rozsáhlých a kvalitních analýz s velmi vysokou úspěšností odhadnout výsledky sportovních utkání, zápasů, a dalších sportovních události. Na základě těchto analýz a doporučení poté mohou naši klienti danou sportovní událost vsadit u jakékoliv sázkové kanceláře a vyhrát. Jinými slovy tedy naši klienti mohou pravidelně vydělávat sázením. 

Kolik s námi můžete vydělat VY?

Toto je pravděpodobně nejpodstatnější část celého článku, tedy - kolik si s námi můžete vydělat peněz? Za naše členství a tipy si bereme poměrně vysoké částky, to přiznáváme (základní měsíční členství Vás vyjde na 999 Kč, případné EXTRA členství je ještě o něco dražší), a proto také víme, jak důležité je, aby naši klienti byli spokojeni a v co nejvyšším zisku. Maximálně se proto vždy snažíme o to, aby byl zisk našich klientů co nejvyšší. Víme totiž, že čím více vydělají naši klienti, tím více vyděláme i my - díky pozitivní reklamě, díky osobním doporučením (z kterých plyne většina našich nových klientů) a především také proto, že spokojení klienti si své členství prodlouží a nám tak zaplatí další peníze. Je tedy v zájmu obou stran, aby byli naši klienti co nejvíce v zisku.

O jakém zisku se tu ale bavíme? Kolik s námi tedy vlastně můžete vydělat? Pojďme se na to podívat pěkně popořadě: 

Nejprve je potřeba si říci, jaký máte kapitál. Je jasné, že pokud máte 1.500 Kč na sázení, nemůžete pomýšlet na statisícové zisky hned první týden. To je zkrátka nereálné - leda byste složili AKO tiket s hvězdným kurzem a měli obrovskou kliku, že Vám vše vyjde. A i pokud by vyšlo, asi se shodneme na tom, že takové štěstí nelze mít každý druhý den... Pokud si můžete dovolit sázet, řekněme, 5.000 Kč - 15.000 Kč, což je dle našich zkušeností nejčastější rozmezí kapitálu, už můžete pomýšlet na poměrně pěkné měsíční výdělky. S takovým kapitálem lze vydělat 20.000 Kč - 30.000 Kč v horších měsících, ale i 100.000 Kč - 150.000 Kč v těch lepších. 

Chápeme, že takové částky jsou pro většinu lidí astronomické. Můžeme si tedy jednoduše říci, že pokud máte alespoň 5-15 tisíc korun na sázení, můžete již pomýšlet na velmi zajímavé, deseti-tisícové měsíční zisky. 

Je samozřejmě potřeba započítat i cenu za naše služby. Tu je potřeba od tohoto zisku odečíst, abychom se skutečně dostali k reálnému měsíčnímu zisku. Vezmeme li v potaz 999 Kč za měsíční členství a případně i dalších pár tisíc za ty opravdu nejlepší tipy, které umíme nabídnout (aby byla šance úspěšnosti a tedy i zisku co nejvyšší), jsme na průměrné částce nějakých 5-10 tisíc za profesionální služby a analýzy. Budeme li kalkulovat s průměrným ziskem 40.000 Kč - 50.000 Kč měsíčně, jsme i po odečtení částky za naše služby na nějakých 30-40 tis. zisku s kapitálem 5-15 tis na začátku měsíce. A to už jde, ne? :) 

Důležité je také myslet na to, že do dalšího (druhého) měsíce již budete vstupovat s mnohem vyšším kapitálem a budete tedy moci očekávat i mnohem vyšší zisky! A všichni bychom měli myslet na to, že kurzové sázení je běh na dlouhou trať, a že může pár měsíců trvat, než se dostanete ke statisícovým měsíčním výdělkům. 

Na závěr tohoto bodu Vám ještě chceme ukázat, že ani tyto statisícové tádenní výdělky nemusí být nereálné. Dovolujeme si tedy přiložit fotografie několika úspěšných tiketů :) 

Tiket_OK_1

 

Tiket_OK_2

 

Tiket_OK_3


Jak se k nám připojit a začít vydělávat? 

Je jasné, že byste chtěl/a také tímto způsobem vydělávat. Kdo ne? Vždyť je to tak snadné - stačí vlastnit notebook/chytrý telefon, připojení k internetu a účet u jakékoliv sázkovký, který si může založit každý občan, který dovršil věkovou hranici 18 let. Vydělávat odkudkoliv na světe jen sázením na sport je krásná představa. A my se snažíme, aby se s námi mohlo tímto způsobem živit co nejvíce klientů. Naše členství je ovšem omezené. Proč? Vysvětlíme... 

Často se nás lidé ptají, proč sami nesázíme, když nám to tak jde. Proč poskytujeme naše tipy ostatním a nesázíme je sami? No, a to je právě ono. Samozřejmě, že sázíme také :). A z toho důvodu je kapacita našeho členství omezená. Nechceme totiž, aby na každou událost, kterou zveřejníme, ihned vsadilo tisíce sázkařů a nám klesl kurz. Priorita je pro nás vlastní sázení. 

Především z tohoto důvodu je také kapacita našeho členství omezena. Posledních pár měsíců jsme vůbec nespouštěli reklamy. Kapacita členů byla zcela naplněna a my tak neměli chuť nabírat další členy. Nyní se pro řadu z Vás ovšem otevřeli dveře do naší členské VIP sekce. Jsme připraveni přijmout dalších (a na dlouhou dobu posledních) 100 klientů. Můžete být jedním z nich! 

Jak? Jednoduše -> Stačí jít na naši domovskou stránku, vybrat si své členství a zaregistrovat se. Zaplacením a aktivací svého členství získáte přístup do exkluzivní VIP sekce, kde budete mít každý den přístup k těm nejlepším tipům, díky kterým si i vy můžete začít vydělávat sázením. 

Ale pozor - kapacita je omezena. Jednejte proto rychle! Registrace nových klientů plánujeme znovu odstavit zhruba za týden. 

STÁT SE ČLENEM: http://vipsazky.cz/#clenstvi

Staň se naším VIP členem a začni vydělávat sázením ještě dnes!

MOŽNOSTI ČLENSTVÍ


Chceš první
tip zdarma na zkoušku?