Zlé emoce – aneb čemu se rozhodně vyhnout při úspěšném sázení?

Publikováno: 02.11.2017 18:00

Věř a víra tvá tě uzdraví. Známá křesťanská teze se nedá aplikovat na sportovní sázení. Dobrý hráč se nesmí nikdy nechat zaslepit svojí vírou v schopnosti oblíbeného hráče nebo družstva, když proti němu stojí těžší soupeř. Naučte se sportovní klání vidět dvojí perspektivou – perspektivou fanouška a perspektivou sázkaře.

Volby 2017

Na nedávno proběhnuvší parlamentní volby se sázelo, a to ve velkém. Ze sázkařského hlediska jsou volby fenoménem, který se řídí podle stejných pravidel, jako sportovní události. Jsou větší favorité, menší favorité a jsou také úplní outsideři. A všichni bojují o hlasy voličů, které mají stejnou důležitost, jako ve sportu mají góly, koše nebo body. Nálada voličů je ale nevyzpytatelná a je ovlivněna řadou faktorů. Každá drobná chybička politiků může výsledek voleb citelně zvrátit.

700 000 Kč na KSČM

Ačkoliv se výsledek voleb nedá dopředu odhadnout, přesto bylo před otevřením volebních místností jasné, že karty jsou nějakým způsobem rozdané. I přesto sázkové kanceláře hlásily pozoruhodné události. Ve Fortuně jistý sázkař zaplatil 50 000 korun za sázku na vítězství strany SPD. Jiný člověk vsadil o 9 000 korun menší částku, čili 41 000, na výhru ODS. Asi nejbizarnější volbu ale učinil klient Tipsportu, jenž vsadil impozantních 700 000 na vítězství KSČM. Netřeba dodávat, že všechny tyto sázky skončily fiaskem – volby totiž vyhrálo ANO 2011 se ziskem skoro 30% hlasů.

Přání otcem myšlenky

Jak tyto sázky číst? Samozřejmě neznáme osobnosti jednotlivých sázkařů ani jejich pohnutky, ale můžeme se domnívat, že ve všech těchto případech bylo přání hráče silnější, než reálné očekávání. Nikdo totiž nemá rád porážky a proto sází tak, aby ze své fanouškovské radosti vytěžil i finanční zisk. To je něco, co nedělá žádný úspěšný hráč - profesionál.

Nazírejte na událost jako na hru čísel

Oprostěte se od svých fanušovských emocí. Čtěte o sportovních událostech, na něž hodláte vsadit, důvěryhodné analýzy. A za těmito analýzami nehledejte nic jiného, než jen čísla, statistiky a hodnotné informace. To je řídící ruka, která musí určit směr vašich sázek.

Pokud vsadíte proti svému milovanému týmu, může vás těšit, že ať událost skončí jakkoliv, budete mít alespoň částečnou radost. Buď jako úspěšný sázkař, nebo jako fanoušek.

Pokud je pro vás takové sázení nepřijatelné, raději se vyhněte akcím, kterých se váš oblíbený tým, nebo sportovec účastní. Sázejte na jiné události. Jedině takový sázkař, který je schopen zachovat klidnou mysl, dělat racionální analýzy a hrát podle logického úsudku, má naději na zajímavý finanční zisk.

Klikněte na tento odkaz a přidejte se ke komplexnímu týmu profesionálů a začněte sázet na základě důkladných analýz a informací!

profesionalni sazkove poradenstvi

Staň se naším VIP členem a začni vydělávat sázením ještě dnes!

MOŽNOSTI ČLENSTVÍ


Chceš první
tip zdarma na zkoušku?