JAK FUNGUJEME

icon

80%+ úspěšnost tipů

Úspěšnost našich tipů se snažíme držet nad 80%

icon

Průměr kurzů 2.0+

Průměrný kurz našich tipů se snažíme držet nad hranicí 2.0

icon

Tipy včas

VIP Tipy se snažíme přidávat s co největším předstihem před sportovní událostí

V čem spočívá tajemství našeho úspěchu?

1

Komplexní tým

Jsme přesvědčeni, že náš komplexní tým je naší nejsilnější zbraní v boji proti sázkovým kancelářím. Téměř za veškerými tipy a analýzami, které chodí našim VIP členům, stojí mimojiné několik profesionálních sázkařů, specialistů na vyhodnocování kurzů a určování jejich “fair value”, dlouholetých a zkušených sázkařů a několik úspěšných fotbalových hráčů a analyzátorů. Některé další pozice, které jsou v našem týmu obsazeny, bohužel z interních důvodů nemůžeme prozradit. Můžete si však být jisti, že naše VIP tipy procházejí tou nejdůkladnější analýzou ve spolupráci s mnoha - v našich očích - odborníky a lidmi “na svém místě”, aby byla jejich úspěšnost co nejvyšší!

2

Informace

V dnešní době lze bez správných a mnohdy zákulisních informací (ke kx`terým se běžný sázkař nemá šanci dostat) jen velmi těžko sázet s dlouhodobě vysokou úspěšností. My díky svým kontaktům většinu informací zvládneme zaznamenat.

3

Důkladná analýza

Jeden ze základních stavebních kamenů našeho úspěchu v sázení je bezesporu důkladná analýza každého zápasu a všech souvislostí s ním spojených. Bez kvalitní několikahodinové analýzy by byla naše současná úspěšnost pouhým snem. Poctivá analýza je dle našeho názoru naprostou nezbytností před jakoukoliv sportovní sázkou (pokud to člověk myslí opravdu vážně a nebere kurzové sázení pouze jako hazard, který akorát vysává peníze z peněženky).

4

Kontakty

Říká se, že každý kontakt je k něčemu dobrý. My věříme, že v sázení to platí dvojnásob. Proto při přípravě VIP tipů velmi často využíváme širokého spektra cenných kontaktů, které jsme vybudovali v rámci týmu za celou naši sázkařskou kariéru.

5

Know-how

Věříme, že sázkařské know-how každého člena našeho týmu je na velmi vysoké úrovni. Nebavíme se zde pouze o “sázkařském citu”, ale i o již zažitých vzorcích a metodik, které předáváme našim klientům prostřednictvím našich VIP tipů.

6

Bankroll

Velmi důležitou součástí dlouhodobě ziskového sázení je také jistá disciplína ohledně financí a výše sázek. Existuje několik strategií, jak spravovat svůj sázkařský kapitál… My otázku Bankrollu zohledňujeme již při tvorbě VIP tipů, takže každý z našich klientů ví, za jakou část svého kapitálu daný tip ideálně vsadit.

Pokud máte zájem stát se jedním z našich klientů a vydat se tak na cestu úspěšného sázení, které místo nervů může přinést vysoké zisky, využijte tlačítko níže!

Kolik si s vámi mohu vydělat peněz?
Zadejte průměrnou částku, kterou chcete sázet na každý tiket.
Měna: CZK EUR
Odhad výdělků za týden: 0 CZK
Odhad výdělků za měsíc: 0 CZK
K sázení byste měli mít alespoň: 0 CZK
Chceš první
tip zdarma na zkoušku?